kdeplasma-addons - en to ro translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title]
en: General
ro: Generale

[ctx: @title:label]
en: Username style:
ro: Stil nume utilizator:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
ro: Nume complet (dacă e disponibil)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
ro: Nume de autentificare

[ctx: @title:label]
en: Show:
ro: Arată:

[ctx: @option:radio]
en: Name
ro: Numele

[ctx: @option:radio]
en: User picture
ro: Poza utilizatorului

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
ro: Numele și poza utilizatorului

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
ro: Avansate:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
ro: Arată informații tehnice despre sesiune

en: You are logged in as <b>%1</b>
ro: Sunteți autentificat ca <b>%1</b>

en: Current user
ro: Utilizator actual

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
ro: Nefolosită

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
ro: pe %1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
ro: Schimbă la utilizatorul „%1”

[ctx: @action]
en: New Session
ro: Sesiune nouă

[ctx: @action]
en: Lock Screen
ro: Blochează ecranul

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Show Logout Screen
ro: Arată ecranul de ieșire

[ctx: @action:button @info:tooltip accessible]
en: Open user configuration
ro: Deschide configurarea utilizatorilor
