kdeplasma-addons - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Session name
ro: Denumirea sesiunii

en: Create new session and start Kate
ro: Creează sesiune nouă și pornește Kate

en: Cancel session creation
ro: Anulează crearea sesiunii

en: Kate Sessions
ro: Sesiuni Kate

en: Search…
ro: Caută…
