kdeplasma-addons - en to sa translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
sa: जालस्य आकारः :

en: Background:
sa: पृष्ठभूमि:

en: Color:
sa: वर्ण:

en: Image:
sa: छवि:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
sa: कस्टम् इमेज् प्रति मार्गः…

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose image…
sa: चित्रं चिनोतु…

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
sa: एकं चित्रं चिनोतु

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
sa: चित्रसञ्चिकाः (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

en: Tiles:
sa: टाइल्स् :

en: Colored numbers:
sa: रङ्गिणः सङ्ख्याः :

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
sa: समयः %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
sa: शफल

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
sa: समाधानं कृतम् ! पुनः प्रयासं कुर्वन्तु।

en: Fifteen Puzzle
sa: पञ्चदश प्रहेलिका

en: Solve by arranging in order
sa: क्रमेण व्यवस्थाप्य समाधानं कुरुत
