kdeplasma-addons - en to sa translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
sa: निष्क्रिय प्रकाश

[ctx: @option:check]
en: Seconds
sa: सेकण्ड्

en: Use custom color for:
sa: इष्टवर्णस्य उपयोगं कुर्वन्तु:

[ctx: @option:check]
en: Active lights
sa: सक्रियप्रकाशाः
