kdeplasma-addons - en to sa translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
sa: सामान्य

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
sa: अधिकतमस्तम्भाः :

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
sa: अधिकतमं पङ्क्तयः :

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
sa: स्वरूपम्‌:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
sa: प्रक्षेपकनामानि दर्शयतु

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
sa: पॉपअप सक्षमं कुर्वन्तु

[ctx: @title:group]
en: Title:
sa: शीर्षक:

[ctx: @option:check]
en: Show:
sa: दर्शयतु:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
sa: कस्टम शीर्षक

en: Launch %1
sa: %1 प्रारम्भं कुर्वन्तु

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
sa: प्रक्षेपकं योजयतु…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
sa: सम्पादयतु प्रक्षेपक…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
sa: प्रक्षेपकं निष्कासयन्तु

en: Quicklaunch
sa: त्वरित प्रक्षेपण

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
sa: Drag and Drop इत्यनेन अथवा context menu इत्यस्य उपयोगेन launchers योजयन्तु ।

en: Hide icons
sa: चिह्नानि गोपयन्तु

en: Show hidden icons
sa: गुप्तचिह्नानि दर्शयतु

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
sa: प्रक्षेपकं योजयतु…
