kdeplasma-addons - en to sa translation catalogue (30 entries)

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
sa: विराम Timer

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
sa: समयनिर्धारक प्रारम्भ

[ctx: @title]
en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
sa: पूर्वनिर्धारित टाइमर्स

[ctx: @title]
en: Advanced
sa: उन्नतं

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
sa: समयनिर्धारकस्य समाप्तेः अनन्तरं :

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
sa: आदेशं निष्पादयन्तु :

[ctx: @title:label]
en: Display:
sa: प्रदर्शन:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
sa: शीर्षकं दर्शयतु :

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
sa: अवशिष्टं समयं दर्शयतु

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
sa: सेकण्ड् दर्शयतु

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
sa: समयनिर्धारक टॉगलं दर्शयतु

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
sa: प्रगतिपट्टिकां दर्शयतु

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
sa: सूचनाः :

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
sa: सूचनापाठं दर्शयतु :

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
sa: यदि भवान् अत्र पूर्वनिर्धारितसमयनिर्धारकान् योजयति तर्हि ते प्लाज्मोइड् सन्दर्भमेनूमध्ये दृश्यन्ते ।

en: Scroll over digits to change time
sa: समयं परिवर्तयितुं अङ्कानां उपरि स्क्रॉलं कुर्वन्तु

en: Apply
sa: आचरतु

en: Cancel
sa: निरसयतु

en: Edit
sa: सम्पादन

en: Delete
sa: लुप्

en: %1 is running
sa: %1 चाल्यते

en: %1 not running
sa: %1 न चाल्यते

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
sa[0]: अवशिष्टः समयः : %1 सेकण्ड्
sa[1]: अवशिष्टः समयः : %1 सेकण्ड्

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
sa: अङ्कान् परिवर्तयितुं अथवा सन्दर्भमेन्यू मध्ये पूर्वनिर्धारितसमयनिर्धारकाणां मध्ये चयनं कर्तुं मूषकचक्रस्य उपयोगं कुर्वन्तु

en: Timer
sa: समयनिर्धारक

en: Timer finished
sa: समयनिर्धारकः समाप्तः

[ctx: @action]
en: &Start
sa: &प्रारंभः

[ctx: @action]
en: S&top
sa: विरमतु

[ctx: @action]
en: &Reset
sa: &पुनः सेट् कुर्वन्तु
