kdeplasma-addons - en to sa translation catalogue (5 entries)

en: Session name
sa: सत्रनाम

en: Create new session and start Kate
sa: नूतनं सत्रं रचयन्तु तथा च केट् आरभत

en: Cancel session creation
sa: सत्रनिर्माणं रद्दं कुर्वन्तु

en: Kate Sessions
sa: केट सत्र

en: Search…
sa: अन्वेषण…
