kdeplasma-addons - en to sa translation catalogue (27 entries)

en: Change picture every:
sa: प्रत्येकं चित्रं परिवर्तयन्तु:

en: Hours
sa: घण्टानः

en: Minutes
sa: पन्चनिमेषः

en: Seconds
sa: सेकण्ड्

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
sa: चित्रपूरणविधिः :

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
sa: विस्तार

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
sa: चित्रं फ्रेमस्य अनुरूपं स्केल कृतम् अस्ति

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
sa: पक्ष फिट संरक्षित करें

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
sa: बिम्बं एकरूपेण स्केल भवति यत् क्रॉपिंग् विना उपयुक्तं भवति

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
sa: पक्ष सस्यं संरक्षितं कुर्वन्तु

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
sa: चित्रं पूरयितुं एकरूपेण स्केल क्रियते, आवश्यकता चेत् क्रॉप् करणीयम्

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
sa: टाइल्

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
sa: चित्रं क्षैतिजरूपेण लम्बरूपेण च द्वितीयकं भवति

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
sa: लंबवत टाइल

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
sa: बिम्बं क्षैतिजरूपेण प्रसारितं भवति, लम्बवत् टाइल् च भवति

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
sa: क्षैतिजरूपेण टाइलं कुर्वन्तु

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
sa: बिम्बं लम्बवत् प्रसारितं भवति, क्षैतिजरूपेण टाइल् च भवति

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
sa: पद्

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
sa: बिम्बं न परिणमति

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
sa: सामान्य:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
sa: क्रमं यादृच्छिकं कुरुत

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
sa: यदा कर्सरः चित्रस्य उपरि भवति तदा स्लाइड्-प्रदर्शनं विरामयन्तु

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
sa: बाह्य अनुप्रयोगे उद्घाटयितुं चित्रे क्लिक् कुर्वन्तु

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
sa: पुटं योजयतु…

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
sa: सञ्चिकाः योजयन्तु…

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
sa: Files इति चिनोतु

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
sa: एकं Folder चिनोतु
