kdeplasma-addons - en to sa translation catalogue (29 entries)

[ctx: @title]
en: General
sa: सामान्य

[ctx: @title]
en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

[ctx: @title:group]
en: Icon:
sa: चिह्नम् :

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
sa: वेबसाइटस्य favicon इति

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
sa: Web Browser इत्यस्य चिह्नं परिवर्तयन्तु

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
sa: वर्तमान चिह्नं %1 अस्ति । वर्तमानचिह्नं परिवर्तयितुं अथवा पूर्वनिर्धारितचिह्नं प्रति पुनःस्थापयितुं मेनू उद्घाटयितुं क्लिक् कुर्वन्तु ।

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
sa: चिह्ननाम "%1" अस्ति ।

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
sa: चिनोतु…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
sa: Web Browser कृते एकं चिह्नं चिनोतु

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
sa: पूर्वनिर्धारितचिह्नं प्रति पुनः सेट् कुर्वन्तु

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
sa: नेविगेशन पट्टी प्रदर्शयतु

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
sa: अन्तिमवारं भ्रमणं कृतं पृष्ठं लोडं कुर्वन्तु

[ctx: @title:group]
en: On startup:
sa: प्रारम्भे :

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
sa: सदैव एतत् पृष्ठं लोड् कुर्वन्तु:

[ctx: @info]
en: Type a URL
sa: एकं URL टङ्कयन्तु

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
sa: सामग्रीमापनम् :

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
sa: नियत स्केल :

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
sa: यदि विस्तारः अधः अस्ति तर्हि स्वचालितं स्केलिंग्

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
sa: ब्राउजर् सेटिंग्स् :

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
sa: निजी ब्राउजिंग

[ctx: @action:button]
en: Go Back
sa: Go Back इति

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
sa: अग्रे गच्छतु

[ctx: @action:button]
en: Go Home
sa: गृहं गच्छतु

en: Open Default URL
sa: Default URL उद्घाटयन्तु

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
sa: एतत् पृष्ठं लोड् करणं स्थगयन्तु

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
sa: Browser मध्ये Link उद्घाटयन्तु

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
sa: लिङ्क पता प्रतिलिपि कुर्वन्तु

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
sa: पॉपअप अवरुद्धम्

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
sa: निम्नलिखितम् अवरुद्धं पॉपअप उद्घाटयितुं अत्र क्लिक् कुर्वन्तु:
    %1
