plasma_applet_binaryclock - en to sk translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Display:
sk: Zobrazenie

[ctx: @option:check]
en: Grid
sk: Mriežka

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
sk: Neaktívne LED

[ctx: @option:check]
en: Seconds
sk: Sekundy

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
sk: Zobraziť vo formáte BCD (decimálne)

en: Use custom color for:
sk: Použiť vlastnú farbu pre:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
sk: Aktívne LED
