plasma_applet_notes - en to sk translation catalogue (37 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Text font size:
sk: Veľkosť písma textu:

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: A white sticky note
sk: Biela nálepka

en: A black sticky note
sk: Čierna nálepka

en: A red sticky note
sk: Červená nálepka

en: An orange sticky note
sk: Oranžová nálepka

en: A yellow sticky note
sk: Žltá nálepka

en: A green sticky note
sk: Zelená nálepka

en: A blue sticky note
sk: Modrá nálepka

en: A pink sticky note
sk: Ružová nálepka

en: A translucent sticky note
sk: Priesvitná nálepka

en: A translucent sticky note with light text
sk: Priesvitná nálepka so svetlým textom

en: Undo
sk: Vrátiť

en: Redo
sk: Opakovať

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Select All
sk: Vybrať všetko

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
sk: Tučné

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
sk: Kurzíva

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
sk: Podčiarknuté

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
sk: Prečiarknuté

en: Discard this note?
sk: Zahodiť túto poznámku?

en: Are you sure you want to discard this note?
sk: Naozaj chcete zahodiť túto poznámku?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
sk: Biela

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
sk: Čierna

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
sk: Červena

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
sk: Oranžová

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
sk: Žltá

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
sk: Zelená

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
sk: Modrá

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
sk: Ružová

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
sk: Priesvitná

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent Light
sk: Priesvitná svetlá
