plasma_applet_org.kde.plasma.userswitcher - en to sk translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: @title:label]
en: Username style:
sk: Štýl používateľského mena:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
sk: Plné meno (ak je dostupné)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
sk: Meno používateľa

[ctx: @title:label]
en: Show:
sk: Zobraziť:

[ctx: @option:radio]
en: Name
sk: Meno

[ctx: @option:radio]
en: User picture
sk: Obrázok používateľa

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
sk: Meno a obrázok používateľa

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
sk: Pokročilé:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
sk: Zobraziť technické informácie o sedení

en: You are logged in as <b>%1</b>
sk: Ste prihlásený ako <b>%1</b>

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
sk: Nepoužité

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
sk: na %1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
sk: Prepnúť na používateľa %1

[ctx: @action]
en: New Session
sk: Nové sedenie

[ctx: @action]
en: Lock Screen
sk: Zamknúť obrazovku

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Log Out
sk: Odhlásiť sa
