plasma_applet_org.kde.plasma.diskquota - en to sk translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
sk: Nenašli sa žiadne kvóty

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
sk: Nástroj na kvóty nenájdený

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
sk: Prosím nainštalujte 'quota'

en: Disk Quota
sk: Disková kvóta

en: Please install 'quota'
sk: Prosím nainštalujte 'quota'

en: Running quota failed
sk: Spustenie quota zlyhalo

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
sk: %1: %2% použité

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
sk: %1 z %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
sk: %1 voľných

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
sk: Quota: %1% použité

en: No quota restrictions found.
sk: Nenašli sa žiadne obmedzenia kvóty.
