plasma_applet_org.kde.plasma.quicklaunch - en to sk translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
sk: Maximálny počet stĺpcov:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
sk: Maximálny počet riadkov:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
sk: Vzhľad:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
sk: Zobrazovať názvy spúšťačov

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
sk: Povoliť vyskakovacie okno

[ctx: @title:group]
en: Title:
sk: Názov:

[ctx: @option:check]
en: Show:
sk: Zobrazenie:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
sk: Vlastný titulok

en: Launch %1
sk: Spustiť %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
sk: Pridať spúšťač...

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
sk: Upraviť spúšťač...

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
sk: Odstrániť spúšťač

en: Quicklaunch
sk: Rýchle spustenie

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
sk: Spúšťače pridáte pretiahnutím myšou, alebo pomocou kontextovej ponuky.

en: Hide icons
sk: Skryť ikony

en: Show hidden icons
sk: Zobraziť skryté ikony

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
sk: Pridať spúšťač...
