plasma_applet_comic - en to sk translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
sk: Nová karta s novým stripom

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
sk: Skočiť na &prvý prúžok

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
sk: Skočiť na &aktuálny prúžok

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
sk: Skočiť na prúžok...

[ctx: @action]
en: Visit the Website
sk: Navštíviť webovú stránku

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
sk: Zobraziť v %1

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
sk: Navštíviť &webovú stránku obchodu

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
sk: &Uložiť komiks ako...

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
sk: &Aktuálna veľkosť

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
sk: Uložiť aktuálnu &pozíciu

[ctx: @title]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: @title]
en: Appearance
sk: Vzhľad

[ctx: @title]
en: Advanced
sk: Pokročilé

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
sk: Skočiť na prúžok...

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
sk: Navštíviť webovú stránku komiksu

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
sk: Cache komiksu:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
sk[0]: strip na komiks
sk[1]: stripy na komiks
sk[2]: stripov na komiks

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
sk: Zobraziť chybu ak zlyhá stiahnutie komiksu

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
sk: Zobrazenie

[ctx: @option:check]
en: Comic title
sk: Názov komiksu

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
sk: Identifikátor komiksu

[ctx: @option:check]
en: Comic author
sk: Autor komiksu

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
sk: Adresa Komiksu

en: Show navigation buttons:
sk: Zobraziť navigačné tlačidlá:

[ctx: @option:check]
en: Always
sk: Vždy

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
sk: Iba pri priblížení

[ctx: @title:group]
en: Comics:
sk: Komiksy:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
sk: Získať nové komiksy…

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
sk: Kliknutie stredným tlačidlom myši na komiks zobrazí komiks v pôvodnej veľkosti

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
sk: Skontrolovať nové doplnky:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
sk[0]: deň
sk[1]: dni
sk[2]: dní

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
sk: Skontrolovať nové komiksové stripy:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minúty
sk[2]: minút

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
sk: Prejsť na prúžok

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
sk: Číslo &prúžku:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
sk: Identifikátor stripu:
