plasma_applet_fifteenPuzzle - en to sk translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sk: Vzhľad

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
sk: Veľkosť mriežky:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
sk: Cesta k vlastnému obrázku...

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
sk: Vybrať obrázok

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
sk: Čas: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
sk: Zamiešať

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
sk: Vyriešené! Skúste znova.

en: Fifteen Puzzle
sk: Hra pätnástka

en: Solve by arranging in order
sk: Vyriešiť usporiadaním do poradia
