plasma_applet_comic - en to sk translation catalogue (45 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
sk: Skočiť na prúžok...

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
sk: Navštíviť webovú stránku komiksu

[ctx: @title]
en: Comics
sk: Komiksy:

[ctx: @title]
en: Behavior
sk: Správanie

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show above image:
sk: Zobraziť nad obrázkom:

[ctx: @option:check show above image:]
en: Title
sk: Názov

[ctx: @option:check show above image:]
en: Author
sk: Autor

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show below image:
sk: Zobraziť pod obrázkom:

[ctx: @option:check show below image]
en: Identifier
sk: Identifikátor komiksu

[ctx: @option:check show below image]
en: Website
sk: Webová stránka

[ctx: @label:group form label for radiobuttons]
en: Navigation buttons:
sk: Zobraziť navigačné tlačidlá:

[ctx: @option:radio navigation buttons are…]
en: Always visible at the edges
sk: Vždy viditeľné na okrajoch

[ctx: @option:radio navigation buttons…]
en: Appear centrally when hovering
sk: Zobraziť v strede pri podržaní kurzora

[ctx: @label for checkbox, completes sentence … opens full-size view]
en: Middle-clicking image:
sk: Kliknutie stredným tlačidlom na obrázok:

[ctx: @option:check completes sentence Middle-clicking image…]
en: Opens full-size view
sk: Otvorí zobrazenie v plnej veľkosti

[ctx: @action:button]
en: Get New…
sk: Získať nové komiksy…

[ctx: @info placeholdermessage if comic provider list empty]
en: No comics installed
sk: Nie sú nainštalované žiadne komiksy

[ctx: @action:button]
en: Get Comics…
sk: Získať nové komiksy…

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
sk: Skontrolovať nové komiksové stripy:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minúty
sk[2]: minút

[ctx: @label:spinbox]
en: Keep local archive:
sk: Ponechať lokálny archív:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: images per comic | images per comic
sk[0]: strip na komiks
sk[1]: stripy na komiks
sk[2]: stripov na komiks

[ctx: @info placeholdermessage if comic loading failed]
en: Could not load comic
sk: Stiahnuť komiksy

[ctx: @info placeholdermessage explanation]
en: Try again later, or choose a different comic
sk: Skúste to neskôr alebo vyberte iný komiks

[ctx: @info placeholdermessage connection]
en: Reconnect to the internet to retry loading this image. You can still view any images in the local archive.
sk: Znovu sa pripojte k internetu a skúste načítať tento obrázok. Stále môžete prezerať obrázky v lokálnom archíve.

[ctx: @info placeholdermessage title if connection local/unknown]
en: Limited connectivity
sk: Obmedzené pripojenie

[ctx: @info placeholdermessage explanation if connection local/unknown]
en: The image may not be available on your current connection. You can still view any images in the local archive.
sk: Obrázok nemusí byť dostupný na vašom aktuálnom pripojení. Stále môžete prezerať obrázky v lokálnom archíve.

[ctx: @info placeholdermessage title if today not available]
en: Not available
sk: Nedostupné

[ctx: @info placeholdermessage explanation if today not available]
en: Today's image is not yet available or cannot be read. Try a different date.
sk: Dnešný obrázok ešte nie je dostupný alebo ho nemožno načítať. Skúste iný dátum.

[ctx: @info placeholdermessage title if date not available]
en: Not available
sk: Nedostupné

[ctx: @info placeholdermessage explanation if date not available]
en: The image for this day is not available or cannot be read. Try a different date.
sk: Obrázok pre tento deň nie je dostupný alebo ho nemožno načítať. Skúste iný dátum.

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
sk: Nová karta s novým stripom

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
sk: Skočiť na &prvý prúžok

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
sk: Skočiť na &aktuálny prúžok

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
sk: Skočiť na prúžok...

[ctx: @action]
en: Visit the Website
sk: Navštíviť webovú stránku

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
sk: Navštíviť &webovú stránku obchodu

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
sk: &Uložiť komiks ako...

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
sk: &Aktuálna veľkosť

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
sk: Uložiť aktuálnu &pozíciu

[ctx: @info placeholdermessage if no comics loaded]
en: No comics configured
sk: Nie sú nakonfigurované žiadne komiksy

[ctx: @action:button helpfulAction opens settings dialog]
en: Choose comic…
sk: Vybrať komiks…

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
sk: Prejsť na prúžok

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
sk: Číslo &prúžku:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
sk: Identifikátor stripu:
