plasma_applet_binaryclock - en to sl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

en: Display:
sl: Prikaz:

[ctx: @option:check]
en: Grid
sl: Mreža

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
sl: Nedejavne LED diode

[ctx: @option:check]
en: Seconds
sl: Sekunde

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
sl: V formatu BCD (decimalno)

en: Use custom color for:
sl: Uporabi barvo po meri za:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
sl: Dejavne LED diode
