plasma_applet_comic - en to sl translation catalogue (37 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
sl: &Naslednji zavihek z novo sliko

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
sl: Skoči na prvo sliko

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
sl: Skoči na trenutno sliko

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
sl: Skoči na sliko…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
sl: Obišči spletišče

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
sl: Pogled v %1

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
sl: Obišči spletišče trgovine

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
sl: &Shrani strip kot…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
sl: Dejanska velikost

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
sl: Shrani trenutni &položaj

[ctx: an abbreviation for Number]
en: # %1
sl: št. %1

[ctx: @title]
en: General
sl: Splošno

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @title]
en: Advanced
sl: Napredno

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
sl: Skoči na sliko…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
sl: Obišči spletišče stripa

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
sl: Predpomnilnik stripov:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
sl[0]: slika na strip
sl[1]: sliki na strip
sl[2]: slik na strip
sl[3]: slik na strip

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
sl: Prikaži napako, če pridobivanje stripa ne uspe

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
sl: Prikaži:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
sl: Naslov stripa

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
sl: Določilnik stripa

[ctx: @option:check]
en: Comic author
sl: Avtor stripa

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
sl: URL naslov stripa

en: Show navigation buttons:
sl: Prikaži navigacijske gumbe:

[ctx: @option:check]
en: Always
sl: Vedno

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
sl: Samo, ko je miška nad

[ctx: @title:group]
en: Comics:
sl: Strip:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
sl: Dobi nove stripe…

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
sl: Srednji klik na strip ga pokaže v njegovi izvirni velikosti

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
sl: Preveri za novimi slikami stripa vsak:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
sl[0]: dan
sl[1]: dneva
sl[2]: dnevi
sl[3]: dni

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
sl: Preveri za novimi slikami stripa vsak:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
sl[0]: minuto
sl[1]: minuti
sl[2]: minute
sl[3]: minut

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
sl: Pojdi na sliko

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
sl: Številka &slike:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
sl: Določilnik slike:
