plasma_applet_fifteenPuzzle - en to sl translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
sl: Velikost mreže:

en: Background:
sl: Ozadje:

en: Color:
sl: Barva:

en: Image:
sl: Slika:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
sl: Pot do slike po meri…

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose image…
sl: Izberi sliko…

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
sl: Izberi sliko

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
sl: Datoteke s sliko (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

en: Tiles:
sl: Ploščice:

en: Colored numbers:
sl: Obarvane številke:

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
sl: Čas: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
sl: Premešaj

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
sl: Rešeno! Poskusite znova.

en: Fifteen Puzzle
sl: Petnajst kosov

en: Solve by arranging in order
sl: Rešite s preurejanjem vrstnega reda
