plasma_applet_fuzzy_clock - en to sl translation catalogue (171 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @title:group]
en: Font:
sl: Pisava:

[ctx: @option:check]
en: Bold text
sl: Krepko besedilo

[ctx: @option:check]
en: Italic text
sl: Ležeče besedilo

[ctx: @title:group]
en: Fuzzyness:
sl: Stopnja nejasnosti:

[ctx: @item:inrange]
en: Accurate
sl: Natančno

[ctx: @item:inrange]
en: Fuzzy
sl: Nejasno

en: One o’clock
sl: Ura je ena

en: Five past one
sl: Pet čez ena

en: Ten past one
sl: Deset čez ena

en: Quarter past one
sl: Četrt na dve

en: Twenty past one
sl: Dvajset čez eno

en: Twenty-five past one
sl: Pet do pol dveh

en: Half past one
sl: Pol dveh

en: Twenty-five to two
sl: Pet čez pol drugo

en: Twenty to two
sl: Dvajset do dveh

en: Quarter to two
sl: Tri četrt na dve

en: Ten to two
sl: Deset do dveh

en: Five to two
sl: Pet do dveh

en: Two o’clock
sl: Ura je dve

en: Five past two
sl: Pet čez dve

en: Ten past two
sl: Deset čez dve

en: Quarter past two
sl: Četrt na tri

en: Twenty past two
sl: Dvajset čez dve

en: Twenty-five past two
sl: Pet do pol treh

en: Half past two
sl: Pol treh

en: Twenty-five to three
sl: Pet čez pol tretjo

en: Twenty to three
sl: Dvajset do treh

en: Quarter to three
sl: Tri četrt na tri

en: Ten to three
sl: Deset do treh

en: Five to three
sl: Pet do treh

en: Three o’clock
sl: Ura je tri

en: Five past three
sl: Pet čez tri

en: Ten past three
sl: Deset čez tri

en: Quarter past three
sl: Četrt na štiri

en: Twenty past three
sl: Dvajset čez tri

en: Twenty-five past three
sl: Pet do pol štirih

en: Half past three
sl: Pol štirih

en: Twenty-five to four
sl: Pet čez pol četrto

en: Twenty to four
sl: Dvajset do štirih

en: Quarter to four
sl: Tri četrt na štiri

en: Ten to four
sl: Deset do štirih

en: Five to four
sl: Pet do štirih

en: Four o’clock
sl: Ura je štiri

en: Five past four
sl: Pet čez štiri

en: Ten past four
sl: Deset čez štiri

en: Quarter past four
sl: Četrt na pet

en: Twenty past four
sl: Dvajset čez štiri

en: Twenty-five past four
sl: Pet do pol petih

en: Half past four
sl: Pol petih

en: Twenty-five to five
sl: Pet čez pol peto

en: Twenty to five
sl: Dvajset do petih

en: Quarter to five
sl: Tri četrt na pet

en: Ten to five
sl: Deset do petih

en: Five to five
sl: Pet do petih

en: Five o’clock
sl: Ura je pet

en: Five past five
sl: Pet čez pet

en: Ten past five
sl: Deset čez pet

en: Quarter past five
sl: Četrt na šest

en: Twenty past five
sl: Dvajset čez pet

en: Twenty-five past five
sl: Pet do pol šestih

en: Half past five
sl: Pol šestih

en: Twenty-five to six
sl: Pet čez pol šesto

en: Twenty to six
sl: Dvajset do šestih

en: Quarter to six
sl: Tri četrt na šest

en: Ten to six
sl: Deset do šestih

en: Five to six
sl: Pet do šestih

en: Six o’clock
sl: Ura je šest

en: Five past six
sl: Pet čez šest

en: Ten past six
sl: Deset čez šest

en: Quarter past six
sl: Četrt na sedem

en: Twenty past six
sl: Dvajset čez šest

en: Twenty-five past six
sl: Pet do pol sedmih

en: Half past six
sl: Pol sedmih

en: Twenty-five to seven
sl: Pet čez pol sedmo

en: Twenty to seven
sl: Dvajset do sedmih

en: Quarter to seven
sl: Tri četrt na sedem

en: Ten to seven
sl: Deset do sedmih

en: Five to seven
sl: Pet do sedmih

en: Seven o’clock
sl: Ura je sedem

en: Five past seven
sl: Pet čez sedem

en: Ten past seven
sl: Deset čez sedem

en: Quarter past seven
sl: Četrt na osem

en: Twenty past seven
sl: Dvajset čez sedem

en: Twenty-five past seven
sl: Pet do pol osmih

en: Half past seven
sl: Pol osmih

en: Twenty-five to eight
sl: Pet čez pol osmo

en: Twenty to eight
sl: Dvajset do osmih

en: Quarter to eight
sl: Tri četrt na osem

en: Ten to eight
sl: Deset do osmih

en: Five to eight
sl: Pet do osmih

en: Eight o’clock
sl: Ura je osem

en: Five past eight
sl: Pet čez osem

en: Ten past eight
sl: Deset čez osem

en: Quarter past eight
sl: Četrt na devet

en: Twenty past eight
sl: Dvajset čez osem

en: Twenty-five past eight
sl: Pet do pol devetih

en: Half past eight
sl: Pol devetih

en: Twenty-five to nine
sl: Pet čez pol deveto

en: Twenty to nine
sl: Dvajset do devetih

en: Quarter to nine
sl: Tri četrt na devet

en: Ten to nine
sl: Deset do devetih

en: Five to nine
sl: Pet do devetih

en: Nine o’clock
sl: Ura je devet

en: Five past nine
sl: Pet čez devet

en: Ten past nine
sl: Deset čez devet

en: Quarter past nine
sl: Četrt na deset

en: Twenty past nine
sl: Dvajset čez devet

en: Twenty-five past nine
sl: Pet do pol desetih

en: Half past nine
sl: Pol desetih

en: Twenty-five to ten
sl: Pet čez pol deseto

en: Twenty to ten
sl: Dvajset do desetih

en: Quarter to ten
sl: Tri četrt na deset

en: Ten to ten
sl: Deset do desetih

en: Five to ten
sl: Pet do desetih

en: Ten o’clock
sl: Ura je deset

en: Five past ten
sl: Pet čez deset

en: Ten past ten
sl: Deset čez deset

en: Quarter past ten
sl: Četrt na enajst

en: Twenty past ten
sl: Dvajset čez deset

en: Twenty-five past ten
sl: Pet do pol enajstih

en: Half past ten
sl: Pol enajstih

en: Twenty-five to eleven
sl: Pet čez pol enajsto

en: Twenty to eleven
sl: Dvajset do enajstih

en: Quarter to eleven
sl: Tri četrt na enajst

en: Ten to eleven
sl: Deset do enajstih

en: Five to eleven
sl: Pet do enajstih

en: Eleven o’clock
sl: Ura je enajst

en: Five past eleven
sl: Pet čez enajst

en: Ten past eleven
sl: Deset čez enajst

en: Quarter past eleven
sl: Četrt na dvanajst

en: Twenty past eleven
sl: Dvajset čez enajst

en: Twenty-five past eleven
sl: Pet do pol dvanajstih

en: Half past eleven
sl: Pol dvanajstih

en: Twenty-five to twelve
sl: Pet čez pol dvanajsto

en: Twenty to twelve
sl: Dvajset do dvanajstih

en: Quarter to twelve
sl: Tri četrt na dvanajst

en: Ten to twelve
sl: Deset do dvanajstih

en: Five to twelve
sl: Pet do dvanajstih

en: Twelve o’clock
sl: Ura je dvanajst

en: Five past twelve
sl: Pet čez dvanajst

en: Ten past twelve
sl: Deset čez dvanajst

en: Quarter past twelve
sl: Četrt na eno

en: Twenty past twelve
sl: Dvajset čez dvanajst

en: Twenty-five past twelve
sl: Pet do pol enih

en: Half past twelve
sl: Pol enih

en: Twenty-five to one
sl: Pet čez pol eno

en: Twenty to one
sl: Dvajset do enih

en: Quarter to one
sl: Tri četrt na eno

en: Ten to one
sl: Deset do enih

en: Five to one
sl: Pet do enih

en: Sleep
sl: Spanje

en: Breakfast
sl: Zajtrk

en: Second Breakfast
sl: Drugi zajtrk

en: Elevenses
sl: Kratki premor ob enajstih

en: Lunch
sl: Kosilo

en: Afternoon tea
sl: Popoldanski čaj

en: Dinner
sl: Večerja

en: Supper
sl: Lahka večerja

en: Night
sl: Noč

en: Early morning
sl: Zgodnje jutro

en: Morning
sl: Jutro

en: Almost noon
sl: Skoraj opoldne

en: Noon
sl: Opoldne

en: Afternoon
sl: Popoldne

en: Evening
sl: Zvečer

en: Late evening
sl: Pozno zvečer

en: Start of week
sl: Začetek tedna

en: Middle of week
sl: Sredi tedna

en: End of week
sl: Konec tedna

en: Weekend!
sl: Vikend!
