kdeplasma-addons - en to sl translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
sl: Tipke

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
sl: Prikaži kadar je aktivirano:

en: Caps Lock activated
sl: Aktiviran Caps Lock

en: Num Lock activated
sl: Aktiviran Num Lock

en: No lock keys activated
sl: Ni aktivirane nobene omejitve tipkovnice
