kdeplasma-addons - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
sl: Upravljanje nočne barve

en: Night Color is inhibited
sl: Nočna barva je zavrta

en: Night Color is unavailable
sl: Nočna barva ni na voljo

en: Night Color is disabled. Click to configure
sl: Nočna barva je onemogočena. Kliknite za konfiguriranje

en: Night Color is not running
sl: Nočna barva ne teče

en: Night Color is active (%1K)
sl: Nočna barva je aktivna (%1K)

en: &Configure Night Color…
sl: Konfiguriraj nočno barvo…
