kdeplasma-addons - en to sl translation catalogue (52 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
sl: Ponudnik:

[ctx: @info:tooltip]
en: This wallpaper provider does not filter out images that may be sensitive or objectionable. Use caution if these images will be displayed in public.
sl: Ta ponudnik ozadij ne filtrira slik, ki bi bile lahko občutljive oz. sporne. Bodite previdni, če bodo te slike prikazane v javnosti.

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
sl: Posodobi, kadar je v rabi merjena povezava z omrežjem

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
sl: Kategorija:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
sl: Vse

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ultra Wide
sl: Ultra široko

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
sl: Ozadje

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
sl: Zaklep zaslona

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
sl: Narava

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
sl: Črno

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
sl: Cvetlice

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
sl: Smešno

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
sl: Ljubko

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
sl: Padec

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
sl: Ljubezen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
sl: Božič

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
sl: Potovanja

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
sl: Obala

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
sl: Avtomobil

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
sl: Šport

[ctx: @item:inlistbox]
en: Animal
sl: Žival

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
sl: Ljudje

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
sl: Glasba

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
sl: Poletje

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
sl: Galaksije

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
sl: Pozicioniranje:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
sl: Povečane in obrezane

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
sl: Povečane

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
sl: Povečane z obržanimi proporci

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
sl: Usredinjene

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
sl: Tlakovane

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
sl: Barva ozadja:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
sl: Izbrana barva ozadja

[ctx: @label]
en: Today's picture:
sl: Današnja slika:

[ctx: @label]
en: Title:
sl: Naslov:

[ctx: @label]
en: Author:
sl: Avtor:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
sl: Odpri vsebovano mapo

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
sl: Odpri ciljno mapo, kjer je shranjena slika tapete.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
sl: Današnja slika

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
sl: Nalaganje

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
sl: Ni na voljo

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
sl: %1 Avtor: %2. Desni klik na sliko, da bi videli več dejavnosti.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
sl: Tapeto dobavljamo iz interneta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
sl: NI mogoče dobaviti tapete iz interneta.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
sl: Shrani sliko kot…

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
sl: Shrani današnjo sliko na lokalni disk

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
sl: Odpri povezavo v brskalniku…

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
sl: Odpri spletišče današnje slike v privzetem brskalniku

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
sl: Shrani današnjo sliko

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
sl: Slike JPEG (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
sl: Slika ni bila shranjena.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
sl: Slika je bila shranjena kot <a href="%1">%2</a>
