krunner_spellcheckrunner - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: spell
sl: črkuj

en: Checks the spelling of :q:.
sl: Preveri črkovanje besedila :q:.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
sl: Popravi

en: Suggested term
sl: Predlagana beseda

[ctx: @info]
en: No dictionary found. Please install <resource>hunspell</resource> package using your package manager
sl: Ni najdenega slovarja. Namestite paket <resource>hunspell</resource> z vašim upravljalnikom paketov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
sl: Nastavitve preverjanja črkovanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
sl: Zahtevaj sprožilno besedo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
sl: Sprožilna beseda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
sl: Nastavi slovarje…
