kdeplasma-addons - en to sl translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: Julian
sl: Julijanski

[ctx: @item:inlist]
en: Milankovic
sl: Milankovićev

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
sl: Sončni Hijri koledar (Perzijski)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: Islamic Calendar (Astronomical)
sl: Islamski koledar (Astronomski)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: The Islamic Civil Calendar (Tabular)
sl: Islamski civilni koledar (Tabelarični)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: Islamic Calendar (Umm al-Qura)
sl: Islamski koledar (Umm al-Qura)

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
sl: Kitajski lunin koledar

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
sl: Indijski nacionalni koledar

[ctx: @item:inlist]
en: Hebrew Calendar
sl: Hebrejski koledar

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
sl: Koledarski sistem:

[ctx: @info:tooltip]
en: This calendar is based on pure astronomical calculation. It doesn't consider any crescent visibility criteria.
sl: Ta koledar je osnovan na čistih astronomskih izračunih. Ne upošteva kriterija vidnosti luninih krajcev.

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
sl: Odmik datuma:

en: %1 day | %1 days
sl[0]: %1 dan
sl[1]: %1 dneva
sl[2]: %1 dni
sl[3]: %1 dni

[ctx: @info:tooltip]
en: A positive offset signifies a later date, while a negative offset signifies an earlier date.
sl: Pozitivni odmik pomeni kasnejši datum, negativni odmik pomeni zgodnejši datum.
