plasma_applet_comic - en to sl translation catalogue (47 entries)

[ctx: an abbreviation for Number]
en: # %1
sl: št. %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
sl: Skoči na sliko…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
sl: Obišči spletišče stripa

[ctx: @title]
en: Comics
sl: Strip

[ctx: @title]
en: Behavior
sl: Obnašanje

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show above image:
sl: Pokaži sliko zgoraj:

[ctx: @option:check show above image:]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @option:check show above image:]
en: Author
sl: Avtor

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show below image:
sl: Pokaži sliko spodaj

[ctx: @option:check show below image]
en: Identifier
sl: Določilnik

[ctx: @option:check show below image]
en: Website
sl: Spletišče

[ctx: @label:group form label for radiobuttons]
en: Navigation buttons:
sl: Navigacijski gumbi:

[ctx: @option:radio navigation buttons are…]
en: Always visible at the edges
sl: Vedno vidni na robovih

[ctx: @option:radio navigation buttons…]
en: Appear centrally when hovering
sl: Se pojavijo v sredini kadar so pod miško

[ctx: @label for checkbox, completes sentence … opens full-size view]
en: Middle-clicking image:
sl: Slika s klikom na srednji gumb miške:

[ctx: @option:check completes sentence Middle-clicking image…]
en: Opens full-size view
sl: Odpre pogled v polni velikosti

[ctx: @action:button]
en: Get New…
sl: Dobi nove…

[ctx: @info placeholdermessage if comic provider list empty]
en: No comics installed
sl: Ni nameščenih stripov

[ctx: @action:button]
en: Get Comics…
sl: Dobi stripe…

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
sl: Preveri za novimi slikami stripa vsak:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
sl[0]: minuto
sl[1]: minuti
sl[2]: minute
sl[3]: minut

[ctx: @label:spinbox]
en: Keep local archive:
sl: Ohranjaj lokalni arhiv:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: images per comic | images per comic
sl[0]: slik na strip
sl[1]: slika na strip
sl[2]: sliki na strip
sl[3]: slike na strip

[ctx: @info placeholdermessage if comic loading failed]
en: Could not load comic
sl: Stripa ni bilo mogoče naložiti

[ctx: @info placeholdermessage explanation]
en: Try again later, or choose a different comic
sl: Poskusite znova pozneje ali izberite drug strip

[ctx: @info placeholdermessage title if offline]
en: Offline
sl: Odklopljeno

[ctx: @info placeholdermessage connection]
en: Reconnect to the internet to retry loading this image. You can still view any images in the local archive.
sl: Znova se povežite z internetom za ponovni poskus nalaganja te slike. Še vedno si lahko ogledate slike v lokalnem arhivu.

[ctx: @info placeholdermessage title if connection local/unknown]
en: Limited connectivity
sl: Omejena povezljivost

[ctx: @info placeholdermessage explanation if connection local/unknown]
en: The image may not be available on your current connection. You can still view any images in the local archive.
sl: Slika morda ni na voljo na vaši trenutni povezavi. Slike si še vedno lahko ogledate v lokalnem arhivu.

[ctx: @info placeholdermessage title if today not available]
en: Not available
sl: Ni na voljo

[ctx: @info placeholdermessage explanation if today not available]
en: Today's image is not yet available or cannot be read. Try a different date.
sl: Današnja slika še ni na voljo ali je ni mogoče prebrati. Poskusite z drugim datumom.

[ctx: @info placeholdermessage title if date not available]
en: Not available
sl: Ni na voljo

[ctx: @info placeholdermessage explanation if date not available]
en: The image for this day is not available or cannot be read. Try a different date.
sl: Slika za ta dan ni na voljo ali je ni mogoče prebrati. Poskusite z drugim datumom.

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
sl: &Naslednji zavihek z novo sliko

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
sl: Skoči na prvo sliko

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
sl: Skoči na trenutno sliko

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
sl: Skoči na sliko…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
sl: Obišči spletišče

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
sl: Obišči spletišče trgovine

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
sl: &Shrani strip kot…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
sl: Dejanska velikost

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
sl: Shrani trenutni &položaj

[ctx: @info placeholdermessage if no comics loaded]
en: No comics configured
sl: Ni konfiguriranih stripov

[ctx: @action:button helpfulAction opens settings dialog]
en: Choose comic…
sl: Izberite strip…

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
sl: Pojdi na sliko

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
sl: Številka &slike:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
sl: Določilnik slike:
