plasma_applet_timer - en to sl translation catalogue (31 entries)

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
sl: Začasno zaustavi časomer

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
sl: Zaženi časomer

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
sl: Vnaprej določeni časomeri

[ctx: @title]
en: Advanced
sl: Napredno

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
sl: Po poteku časa:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
sl: Izvedi ukaz:

[ctx: @title:label]
en: Display:
sl: Prikaži:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
sl: Prikazuj naslov:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
sl: Prikazuj preostali čas

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
sl: Pokaži sekunde

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
sl: Prikazuj preklop časomera

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
sl: Prikazuj diagram napredka

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
sl: Obvestila:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
sl: Prikaži besedilo obvestila:

[ctx: @action:button Add timer]
en: Add
sl: Dodaj

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
sl: Če sem dodate vnaprej določene časomere, se bodo pojavili v kontekstnem meniju plazmoidov.

en: Scroll over digits to change time
sl: Pomaknite se prek številk, da spremenite čas

en: Apply
sl: Uveljavi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Delete
sl: Zbriši

en: %1 is running
sl: %1 teče

en: %1 not running
sl: %1 ne teče

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
sl[0]: Preostaja: %1 sekunda
sl[1]: Preostajata: %1 sekundi
sl[2]: Preostajajo: %1 sekunde
sl[3]: Preostaja: %1 sekund

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
sl: Uporabite miškin kolešček za spremembo števk ali izberite vnaprej določene odštevalnike v vsebinskem meniju

en: Timer
sl: Časomer

en: Timer finished
sl: Odštevalnik časa zaključen

[ctx: @action]
en: &Start
sl: Začni

[ctx: @action]
en: S&top
sl: Zaus&tavi

[ctx: @action]
en: &Reset
sl: Ponastavi
