kdeplasma-addons - en to sl translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
sl: Splošno

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @title:group]
en: Icon:
sl: Ikona:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
sl: Favicon spletišča

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
sl: Spremeni ikono spletnega brskalnika

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
sl: Trenutna ikona je %1. Kliknite za odprtje menija za spremembo trenutne ikone ali ponastavitev privzete ikone.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
sl: Ime ikone je "%1"

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
sl: Izberi…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
sl: Izberite ikono za spletni brskalnik

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
sl: Ponastavi na privzeto ikono

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
sl: Prikaži krmilno letvico

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
sl: Naloži nazadnje obiskano stran

[ctx: @title:group]
en: On startup:
sl: Ob začetku:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
sl: Vedno naloži to stran:

[ctx: @info]
en: Type a URL
sl: Vnesi URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
sl: Merilo prilagojeno vsebini:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
sl: Fiksno merilo:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
sl: Samodejna sprememba merila, če je širina pod

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
sl: Nastavitve brskalnika:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
sl: Zasebno brskanje

[ctx: @action:button]
en: Go Back
sl: Pojdi nazaj

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
sl: Pojdi naprej

[ctx: @action:button]
en: Go Home
sl: Pojdi domov

en: Open Default URL
sl: Odpri privzeti naslov URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
sl: Ustavi nalaganje te strani

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
sl: Ponovno naloži to stran

[ctx: @action:button keep this widget's pop-up open until explicitly dismissed]
en: Keep open
sl: Ohranjaj odprto

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
sl: Odpri povezavo v brskalniku

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
sl: Kopiraj naslov povezave

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
sl: Pogovorna okna blokirana

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
sl: Kliknite sem, da odprete naslednje blokirano pogovorno okno:
    %1
