plasma_applet_binaryclock - en to sl translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @title:group The things being potentially shown are lights and seconds]
en: Show:
sl: Pokaži:

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
sl: Nedejavne luči

[ctx: @option:check]
en: Seconds
sl: Sekunde

en: Use custom color for:
sl: Uporabi barvo po meri za:

[ctx: @option:check]
en: Active lights
sl: Dejavne luči
