plasma_applet_notes - en to sl translation catalogue (39 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sl: Videz

en: Text font size:
sl: Velikost pisave:

en: A white sticky note
sl: Belo lepljivo sporočilce

en: A black sticky note
sl: Črno lepljivo sporočilce

en: A red sticky note
sl: Rdeče lepljivo sporočilce

en: An orange sticky note
sl: Oranžno lepljivo sporočilce

en: A yellow sticky note
sl: Rumeno lepljivo sporočilce

en: A green sticky note
sl: Zeleno lepljivo sporočilce

en: A blue sticky note
sl: Modro lepljivo sporočilce

en: A pink sticky note
sl: Rožnato lepljivo sporočilce

en: A transparent sticky note
sl: Prosojno lepljivo sporočilce

en: A transparent sticky note with light text
sl: Prosojno lepljivo sporočilce s svetlim besedilom

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

en: Paste with Full Formatting
sl: Prilepi s polnim oblikovanjem

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Formatting
sl: Odstrani oblikovanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Clear
sl: Očisti

en: Select All
sl: Izberi vse

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
sl: Krepko

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
sl: Ležeče

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
sl: Podčrtano

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
sl: Prečrtano

[ctx: @action:button pin popup for panel widget]
en: Keep Open
sl: Ohranjaj odprto

en: Discard this note?
sl: Naj zavržem to sporočilce?

en: Are you sure you want to discard this note?
sl: Ali ste prepričani, da želite zavreči to sporočilce?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
sl: Belo

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
sl: Črno

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
sl: Rdeče

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
sl: Oranžno

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
sl: Rumeno

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
sl: Zeleno

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
sl: Modro

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
sl: Rožnato

[ctx: @item:inmenu]
en: Transparent
sl: Prosojno

[ctx: @item:inmenu]
en: Transparent Light
sl: Prosojno svetlo
