kdeplasma-addons - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: spell
sq: gërmëzo

en: Checks the spelling of :q:.
sq: Kontrollon gërmëzimin e :q:.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
sq: Parametrat e Kontrolluesit të Gërmëzimit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
sq: &Kërkon fjalë nismëtare

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
sq: &Fjala nismëtare:
