kdeplasma-addons - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Night
sq: Natë

en: Early morning
sq: Herët në mëngjes

en: Morning
sq: Mëngjes

en: Almost noon
sq: Gati pasdite

en: Noon
sq: Pasdite

en: Afternoon
sq: Mbrëmje

en: Evening
sq: Darkë

en: Late evening
sq: Natën vonë

en: Start of week
sq: Fillim i javës

en: Middle of week
sq: Mesi i javës

en: End of week
sq: Fundi i javës

en: Weekend!
sq: Fundjavë!
