kdeplasma-addons - en to sq translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sq: Pamja

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
sq: LED Jo Aktivë

[ctx: @option:check]
en: Seconds
sq: Sekondat

en: Use custom color for:
sq: Përdor ngjyra të përgjedhura për:

[ctx: @option:check]
en: Active lights
sq: LED Aktivë
