plasma_applet_katesession - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Kate Sessions
sr: Кејтине сесије

en: Search
sr: Тражи

en: Session name
sr: Име сесије

en: Create new session and start Kate
sr: Направи нову сесију и покрени Кејт

en: Cancel session creation
sr: Одустани од стварања сесије

en: Delete session
sr: Обриши сесију

en: Start Kate (no arguments)
sr: Покрени Кејт (без аргумената)

en: New Kate Session
sr: Нова сесија Кејт

en: New Anonymous Session
sr: Нова анонимна сесија
