plasma_applet_org.kde.plasma.diskquota - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: No quota restrictions found.
sr: Ограничења квоте нису нађена.

en: Quota tool not found.
    
    Please install 'quota'.
sr: Алатка за квоту није нађена.
    
    Инсталирајте наредбу ‘quota’.

en: Disk Quota
sr: Квота диска

en: Please install 'quota'
sr: Инсталирајте наредбу ‘quota’.

en: Running quota failed
sr: Извршавање наредбе ‘quota’ пропало

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
sr: %1: %2% заузето

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
sr: %1 од %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
sr: %1 слободно

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
sr: Квота: %1% заузето
