plasma_applet_org.kde.plasma.userswitcher - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: You are logged in as <b>%1</b>
sr: Пријављени сте као <b>%1</b>

en: Current user
sr: Текући корисник

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
sr: некоришћено

[ctx: User logged in on console number]
en: TTY %1
sr: ТТИ %1

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
sr: на %1 %2|/|на $[лок %1] %2

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Leave...
sr: Напусти...
