plasma_applet_katesession - en to sr@latin translation catalogue (9 entries)

en: Kate Sessions
sr@latin: Kateine sesije

en: Search
sr@latin: Traži

en: Session name
sr@latin: Ime sesije

en: Create new session and start Kate
sr@latin: Napravi novu sesiju i pokreni Kate

en: Cancel session creation
sr@latin: Odustani od stvaranja sesije

en: Delete session
sr@latin: Obriši sesiju

en: Start Kate (no arguments)
sr@latin: Pokreni Kate (bez argumenata)

en: New Kate Session
sr@latin: Nova sesija Kate

en: New Anonymous Session
sr@latin: Nova anonimna sesija
