plasma_applet_binaryclock - en to sv translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sv: Utseende

en: Display:
sv: Visning:

[ctx: @option:check]
en: Grid
sv: Rutnät

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
sv: Avstängda lysdioder

[ctx: @option:check]
en: Seconds
sv: Sekunder

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
sv: Med BCD-format (decimalt)

en: Use custom color for:
sv: Använd egen färg för:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
sv: Aktiva lysdioder
