plasma_applet_fifteenPuzzle - en to sv translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sv: Utseende

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
sv: Rutnätsstorlek:

en: Background:
sv: Bakgrund:

en: Color:
sv: Färg:

en: Image:
sv: Bild:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
sv: Sökväg till egen bild…

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose image…
sv: Välj bild…

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
sv: Välj en bild

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
sv: Bildfiler (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

en: Tiles:
sv: Rutor:

en: Colored numbers:
sv: Färgade tal:

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
sv: Tid: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
sv: Blanda

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
sv: Löst! Försök igen.

en: Fifteen Puzzle
sv: Femtonspel

en: Solve by arranging in order
sv: Lös genom att arrangera i ordning
