kdeplasma-addons - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
sv: Nattfärgkontroll

en: Night Color is inhibited
sv: Nattfärg är inhiberad

en: Night Color is unavailable
sv: Nattfärg är inte tillgänglig

en: Night Color is disabled. Click to configure
sv: Nattfärg är inaktiverad. Klicka för att ställa in

en: Night Color is not running
sv: Nattfärg kör inte

en: Night Color is active (%1K)
sv: Nattfärg är aktiverad (%1 K)

en: &Configure Night Color…
sv: &Anpassa nattfärg…
