kdeplasma-addons - en to sv translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title]
en: General
sv: Allmänt

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
sv: Skalning av innehåll:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
sv: Fast skalning:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
sv: Automatisk skalning om bredden är mindre än

[ctx: @action:button]
en: Go Back
sv: Gå bakåt

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
sv: Gå framåt

[ctx: @info]
en: Type a URL
sv: Skriv in en webbadress

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
sv: Stoppa inläsning av sidan

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
sv: Uppdatera sidan

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
sv: Öppna länk i webbläsare

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
sv: Kopiera länkadress

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
sv: Meddelanderuta blockerad

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
sv: Klicka här för att öppna följande blockerade rutor:
    %1
