plasma_applet_binaryclock - en to sv translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
sv: Utseende

[ctx: @title:group The things being potentially shown are lights and seconds]
en: Show:
sv: Visa:

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
sv: Avstängda ljus

[ctx: @option:check]
en: Seconds
sv: Sekunder

en: Use custom color for:
sv: Använd egen färg för:

[ctx: @option:check]
en: Active lights
sv: Aktiva ljus
