kdeplasma-addons - en to tg translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

en: Display:
tg: Намоиш додани:

[ctx: @option:check]
en: Grid
tg: Тӯр

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
tg: Намоишҳои ғайрифаъол

[ctx: @option:check]
en: Seconds
tg: Сонияҳо

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
tg: Дар формати BCD (даҳӣ)

en: Use custom color for:
tg: Истифодаи ранги фармоишӣ барои:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
tg: Намоишҳои фаъол
