kdeplasma-addons - en to tg translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: General
tg: Умумӣ

[ctx: @title:label]
en: Username style:
tg: Услуби номи корбар:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
tg: Номи прра (агар дастрас бошад)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
tg: Номи корбари воридшавӣ

[ctx: @title:label]
en: Show:
tg: Намоиш додан:

[ctx: @option:radio]
en: Name
tg: Ном

[ctx: @option:radio]
en: User picture
tg: Расми корбар

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
tg: Ном ва расми корбар

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
tg: Ботафсил:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
tg: Намоиш додани иттилооти ҷаласаи техникӣ

en: You are logged in as <b>%1</b>
tg: Шумо ҳамчун <b>%1</b> ба низом ворид шудаед

en: Current user
tg: Корбари ҷорӣ

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
tg: Истифоданашуда

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
tg: дар %1 (%2)

[ctx: @action]
en: New Session
tg: Ҷаласаи нав

[ctx: @action]
en: Lock Screen
tg: Қулфи экран
