kdeplasma-addons - en to tg translation catalogue (12 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
tg: Таҳвилгар:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
tg: Қулфи экран

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
tg: Табиат

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
tg: Шавқовар

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
tg: Муҳаббат

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
tg: Саёҳат

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
tg: Варзиш

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
tg: Одамон

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
tg: Мусиқӣ

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
tg: Тобистон

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
tg: Галактика

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
tg: Ҷойгиршавӣ:
