kdeplasma-addons - en to tg translation catalogue (44 entries)

[ctx: wind direction]
en: N
tg: Ш

[ctx: wind direction]
en: NNE
tg: ШШШ

[ctx: wind direction]
en: NE
tg: ШШ

[ctx: wind direction]
en: ENE
tg: ШШШ

[ctx: wind direction]
en: E
tg: Ш

[ctx: wind direction]
en: SSE
tg: ҶҶШ

[ctx: wind direction]
en: SE
tg: ҶШ

[ctx: wind direction]
en: ESE
tg: ШҶШ

[ctx: wind direction]
en: S
tg: Ҷ

[ctx: wind direction]
en: NNW
tg: ШШҶ

[ctx: wind direction]
en: NW
tg: ШҒ

[ctx: wind direction]
en: WNW
tg: ҒШҒ

[ctx: wind direction]
en: W
tg: Ғ

[ctx: wind direction]
en: SSW
tg: ҶҶҒ

[ctx: wind direction]
en: SW
tg: ҶҒ

[ctx: wind direction]
en: WSW
tg: ҒҶҒ

[ctx: wind speed]
en: Calm
tg: Ором

[ctx: @title]
en: Weather Station
tg: Дастгоҳи обу ҳаво

[ctx: @title]
en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

[ctx: @title]
en: Units
tg: Воҳидҳо

[ctx: @title:group]
en: Compact Mode
tg: Руҷаи ҷафс

[ctx: @option:check]
en: Temperature
tg: Ҳарорат

[ctx: @option:check Show in tooltip: wind]
en: Wind
tg: Шамол

[ctx: @option:check Show in tooltip: pressure]
en: Pressure
tg: Фишор

[ctx: @option:check Show in tooltip: humidity]
en: Humidity
tg: Намӣ

[ctx: @label:listbox]
en: Temperature:
tg: Ҳарорат:

[ctx: @label:listbox]
en: Pressure:
tg: Фишор:

[ctx: @label:listbox]
en: Wind speed:
tg: Суръати шамол:

[ctx: @label:listbox]
en: Visibility:
tg: Намоёнӣ:

[ctx: @label:spinbox]
en: Update every:
tg: Навсози кардан ҳар як:

en: %1 minute | %1 minutes
tg[0]: %1 дақиқа
tg[1]: %1 дақиқа

[ctx: @label]
en: Location:
tg: Ҷойгиршавӣ:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter location
tg: Ҷойгиршавиро ворид намоед

[ctx: @info]
en: No weather stations found for '%1'
tg: Ягон дастгоҳи обу ҳаво барои '%1' ёфт нашуд

[ctx: Wind condition]
en: Calm
tg: Ором

en: Humidity: %1
tg: Намӣ: %1

[ctx: Forecast period timeframe]
en: 1 Day | %1 Days
tg[0]: 1 рӯз
tg[1]: %1 рӯз

[ctx: @label ground temperature]
en: Dewpoint:
tg: Нуқтаи шабнам:

[ctx: @label]
en: Pressure:
tg: Фишор:

[ctx: @label pressure tendency, rising/falling/steady]
en: Pressure Tendency:
tg: Тамоюли фишор:

[ctx: @label]
en: Visibility:
tg: Намоёнӣ:

[ctx: @label]
en: Humidity:
tg: Намӣ:

[ctx: @label]
en: Wind Gust:
tg: Шадиди шамол:

[ctx: @title:tab]
en: Details
tg: Тафсилот
