plasma_applet_fuzzy_clock - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Night
th: กลางคืน

en: Early morning
th: เช้าตรู่

en: Morning
th: เช้า

en: Almost noon
th: ใกล้เที่ยง

en: Noon
th: เที่ยง

en: Afternoon
th: บ่าย

en: Evening
th: เย็น

en: Late evening
th: ค่ำ

en: Start of week
th: เริ่มสัปดาห์

en: Middle of week
th: กลางสัปดาห์

en: End of week
th: สิ้นสัปดาห์

en: Weekend!
th: สุดสัปดาห์แล้ว!
