krunner_spellcheckrunner - en to th translation catalogue (5 entries)

en: spell
th: สะกด

en: Checks the spelling of :q:.
th: ตรวจคำสะกดของ :q:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
th: ตั้งค่าการตรวจคำสะกด

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
th: &ต้องการคำกระตุ้น

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
th: &คำกระตุ้น:
