plasma_applet_fuzzy_clock - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Night
ug: كېچە

en: Early morning
ug: تاڭ سەھەر

en: Morning
ug: ئەتىگەن

en: Almost noon
ug: چۈشكە يېقىن

en: Noon
ug: چۈش

en: Afternoon
ug: چۈشتىن كېيىن

en: Evening
ug: كەچ
